1.8 C
Murzasichle
piątek, 18 czerwca, 2021

Wakacje

MurzasichleAtrakcjeKuligi i przewóz wozami Tomasz Cudzich w Murzasichlu

Kuligi i przewóz wozami Tomasz Cudzich w Murzasichlu

Kuligi Murzasichle to jedna z najpopularniejszych atrakcji zimą i latem w Murzasichlu. Latem zapraszam na przewóz wozami a zimą na kulig saniami, przejażdżkę nocą z pochodniami, dodatkową atrakcją jest ognisko oraz pieczenie kiełbasek.

Kulig Cudzich Murzasichle
Kulig Cudzich Murzasichle

Jak długo i gdzie pojedziesz kuligiem lub na przejażdżkę wozem

Zapraszamy państwa do malowniczego Murzasichla na kuligi lub przejażdżki. Kuligi organizujemy przez cały rok o każdej porze dnia saniami,wozami i powozami trasami leśnymi w granicach dzikiej przyrody TPN jak i widokowymi po polach z widokiem na góry, ale wiadomo że prawdziwy kulig to tylko przez las albo leśne polany z nich też widać góry 🙂 Możliwość samych przejażdżek jak i kuligów z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek oraz pochodniami. W razie potrzeby i dużej suszy w gardle załatwimy grzańca albo góralską herbatę 🙂 Obsługujemy każdą ilość gości osoby prywatne jak i grupy zorganizowane. Jeśli trzeba załatwimy transport z Zakopanego, Poronina lub Małego Cichego.

Czas samego przejazdu kuligiem to ok 1h zaś czas kuligu z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek to ok 2h łącznie. W związku z tym że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i każdy ma inne wymagania ostateczne warunki załatwiamy tylko telefonicznie nie zawsze mogę odpisać na SMSy ale jeśli mam czas to też odpisuje.

Cennik kuligu i przewozu wozem

Ceny przejazdu zaczynają się już od 20zl a kończą na 70zl od osoby.

Wystawiamy faktury VAT jeśli trzeba. Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie i na swoją kieszeń dzwoniąc do mnie rozmawiasz bezpośrednio z organizatorem i jednocześnie kierowcą zaprzęgu którym pojedziesz.

Galeria zdjęć z kuligów

Kontakt

Tomasz Cudzich
Murzasichle 34-531, ul. Sądelska 130
Tel: +48 503756789

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here